Psychiatrická léčebna v Kroměříži


MENU:

AKTUALITY 

Navigace:  AKTUALITY 
Kvasický ořešák - anketa o Evropský strom roku 2018
Dobrý den, zdravíme příznivce přírody,
dovolujeme se na Vás obrátit o podporu na získání hlasů pro strom KVASICKÝ OŘEŠÁK (Obec Kvasice, okres Kroměříž, kraj Zlínský), který zvítězil v Anketě Strom roku 2017 ČR a tím získal postup do EVROPSKÉHO STROMU roku 2018.
Podpořte i Vy zástupce stromů České republiky hlasováním o Evropský strom roku 2018, které probíhá od 1. do 28. února 2018 elektronicky na internetových stránkách www.evropskystromroku.cz .
Informace jsou také uveřejněny na stránkách Obce Kvasice www.kvasice.cz Byli bychom rádi, kdyby jste nám pomohli s hlasováním a obeslali své přátele, rodinné příslušníky, známé……...

Předem děkujeme za Vaši ochotu a podporu.

Zdeněk Zapletal + občané Kvasic
místostarosta obce Kvasice, okres Kroměříž, Zlínský kraj
nám A. Dohnala 18 768 21 Kvasice

PREDUKA - vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a jejich blízké

16.1.2018 v 9:00 se koná v Klubu pacientů PN Kroměříž preventivně-vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a také pro jejich blízké – PREDUKA.

Léčíte se s psychózou? Potřebujete Vy a Vaši blízcí informace o této nemoci? Zajímají Vás žádoucí i nežádoucí účinky léků, které užíváte? Přejete si vědět, proč a jak psychózy vznikají? Ptáte se,  jak můžete sami ovlivnit průběh onemocnění? Pak je PREDUKA určena právě Vám. Účast na semináři je bezplatná. Podrobnější informace o tom, jak se můžete na PREDUKU přihlásit si můžete stáhnout zde .


33. Úvodní kurz hypnózy 2017

33. úvodní kurz hypnózy v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži je plánován na dny 9.-13. října 2017 pod vedením PhDr. Lenky Gazdové. Zájemci se mohou předběžně  přihlásit na mail gazdoval@pnkm.cz s uvedením titulu, kvalifikace  a zaměstnání. Informace  s formulářem přihlášky jim budou zasílány od května 2017.

Zdraví

Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, CSc.


Umění je stav duše XI

V pondělí 11. září 2017 v 17:30 hod. v divadle "Na kopečku" v areálu Jihlavské psychiatrické nemocnice proběhne výstava "Umění je stav duše XI". Výstava v divadle "Na kopečku" potrvá 3 měsíce a nebude v celém rozsahu jako v Muzeu Kroměřížska.

Pozvánka ke stažení zde .


Změna názvu
Od 1.7.2013 dochází ke změně názvu našeho zdravotnického zařízení z Psychiatrické léčebny v Kroměříži na Psychiatrickou nemocnici v Kroměříži.


Podkategorie


© 2012 Psychiatrická nemocnice v Kroměříži   |   Všechna práva vyhrazena