Psychiatrická léčebna v Kroměříži


MENU:

AKTUALITY 

Navigace:  AKTUALITY 
PREDUKA - vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a jejich blízké

16.1.2018 v 9:00 se koná v Klubu pacientů PN Kroměříž preventivně-vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a také pro jejich blízké – PREDUKA.

Léčíte se s psychózou? Potřebujete Vy a Vaši blízcí informace o této nemoci? Zajímají Vás žádoucí i nežádoucí účinky léků, které užíváte? Přejete si vědět, proč a jak psychózy vznikají? Ptáte se,  jak můžete sami ovlivnit průběh onemocnění? Pak je PREDUKA určena právě Vám. Účast na semináři je bezplatná. Podrobnější informace o tom, jak se můžete na PREDUKU přihlásit si můžete stáhnout zde .


33. Úvodní kurz hypnózy 2017

33. úvodní kurz hypnózy v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži je plánován na dny 9.-13. října 2017 pod vedením PhDr. Lenky Gazdové. Zájemci se mohou předběžně  přihlásit na mail gazdoval@pnkm.cz s uvedením titulu, kvalifikace  a zaměstnání. Informace  s formulářem přihlášky jim budou zasílány od května 2017.

Zdraví

Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, CSc.


Umění je stav duše XI

V pondělí 11. září 2017 v 17:30 hod. v divadle "Na kopečku" v areálu Jihlavské psychiatrické nemocnice proběhne výstava "Umění je stav duše XI". Výstava v divadle "Na kopečku" potrvá 3 měsíce a nebude v celém rozsahu jako v Muzeu Kroměřížska.

Pozvánka ke stažení zde .


Změna názvu
Od 1.7.2013 dochází ke změně názvu našeho zdravotnického zařízení z Psychiatrické léčebny v Kroměříži na Psychiatrickou nemocnici v Kroměříži.


Podkategorie


© 2012 Psychiatrická nemocnice v Kroměříži   |   Všechna práva vyhrazena