Psychiatrická léčebna v Kroměříži


MENU:

AKTUALITY 

Navigace:  AKTUALITY 
Pokračovací kurz hypnózy 2018
 
V Psychiatrické nemocnici v Kroměříži je plánován pokračovací kurz hypnózy na dny 15.-19.října 2018
pod vedením PhDr. Lenky Gazdové a odborným dohledem prof. PhDr. Stanislava Kratochvíla.
Kurz je určen absolventům úvodního kurzu hypnózy - Hypnóza I z předchozích let. Zájemci se mohou
předběžně  přihlásit na mail gazdoval@pnkm.cz s uvedením titulu, kvalifikace, zaměstnání a uvedením roku,
ve kterém absolvovali úvodní kurz. Informace  s formulářem přihlášky jim budou zasílány od května 2018.

PREDUKA - vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a jejich blízké

11.9.2018 v 9:00 se koná v Klubu pacientů PN Kroměříž preventivně-vzdělávací seminář pro pacienty s psychotickým onemocněním a také pro jejich blízké – PREDUKA.

Léčíte se s psychózou? Potřebujete Vy a Vaši blízcí informace o této nemoci? Zajímají Vás žádoucí i nežádoucí účinky léků, které užíváte? Přejete si vědět, proč a jak psychózy vznikají? Ptáte se,  jak můžete sami ovlivnit průběh onemocnění? Pak je PREDUKA určena právě Vám. Účast na semináři je bezplatná. Podrobnější informace o tom, jak se můžete na PREDUKU přihlásit si můžete stáhnout zde .


Soutěž Do rachoty kolem KM opět prověří vaši kondici
Stejně jako v minulém roce pořádají Město Kroměříž a spolek Kolem KM, z.s. kampaň Do rachoty Kolem KM, která je určena všem obyvatelům města a těm, kteří do Kroměříže dojíždějí za prací.
Registrace do soutěže odstartuje na našich stránkách a bude probíhat během celého měsíce března 2018. Její součástí je bezhotovostní úhrada startovného 90 Kč na osobu, za kterou si soutěžící budou moci vyzvednout startovací balíčky s tričkem.
 
Samotná soutěž bude probíhat od 1. do 31. května 2018 s tím, že cesty lze zaznamenávat pomocí elektronické tabulky.
Jednotlivci budou moci soutěžit hned ve třech kategoriích zároveň: budou zaměřeny na ujetou vzdálenost (Šlapu a měřím), pravidelnost (Šlapu s pravidelností) a fotografování (Šlapu a fotím).
V poslední kategorii mohou zabojovat i týmoví hráči, kterým se budou započítávat cesty na osobu. A kdo letošním jezdcům vyjádřil podporu?
Tváří letošního ročníku se stala Klára Smetánková, kroměřížská rodačka a úspěšná reprezentantka ČR v raftingu a individuální vodácké disciplíně – kajaku.
 
Do loňského ročníku se přihlásilo 148 účastníků, kteří dohromady najeli 24 301 km, což vzdušnou čarou odpovídá vzdálenosti mezi Kroměříží a havajským hlavním městem Honolulu.
Kam letos Kroměřížané na pomyslné mapě světa dojedou, bude jasné v polovině června, kdy proběhne vyhodnocení a předání cen.
Odkaz na internetové stránky http://kolemkm.cz/do-rachoty-kolem-km-2018/

Kvasický ořešák - anketa o Evropský strom roku 2018
Dobrý den, zdravíme příznivce přírody,
dovolujeme se na Vás obrátit o podporu na získání hlasů pro strom KVASICKÝ OŘEŠÁK (Obec Kvasice, okres Kroměříž, kraj Zlínský), který zvítězil v Anketě Strom roku 2017 ČR a tím získal postup do EVROPSKÉHO STROMU roku 2018.
Podpořte i Vy zástupce stromů České republiky hlasováním o Evropský strom roku 2018, které probíhá od 1. do 28. února 2018 elektronicky na internetových stránkách www.evropskystromroku.cz .
Informace jsou také uveřejněny na stránkách Obce Kvasice www.kvasice.cz Byli bychom rádi, kdyby jste nám pomohli s hlasováním a obeslali své přátele, rodinné příslušníky, známé……...

Předem děkujeme za Vaši ochotu a podporu.

Zdeněk Zapletal + občané Kvasic
místostarosta obce Kvasice, okres Kroměříž, Zlínský kraj
nám A. Dohnala 18 768 21 Kvasice

Umění je stav duše XI

V pondělí 11. září 2017 v 17:30 hod. v divadle "Na kopečku" v areálu Jihlavské psychiatrické nemocnice proběhne výstava "Umění je stav duše XI". Výstava v divadle "Na kopečku" potrvá 3 měsíce a nebude v celém rozsahu jako v Muzeu Kroměřížska.

Pozvánka ke stažení zde .


Změna názvu
Od 1.7.2013 dochází ke změně názvu našeho zdravotnického zařízení z Psychiatrické léčebny v Kroměříži na Psychiatrickou nemocnici v Kroměříži.


Podkategorie


© 2012 Psychiatrická nemocnice v Kroměříži   |   Všechna práva vyhrazena